facebook
Ciechanów
ul. Sienkiewicza 85a
Płońsk
ul. Wyszogrodzka 51c

Witamy na oficjalnej stronie centrum handlowego „Dom i Wnętrze”.
Firma oferuje szeroki asortyment artykułów budowlanych oraz innych produktów niezbędnych do kompleksowego wykończenia wnętrz. Staranność wykonanych prac, fachowe porady i solidność oferowanych produktów to główne cechy naszej działalności.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

O nas

    Przedsiębiorstwo Dom i Wnętrze funkcjonuje na płońskim rynku od 1996 r., a od 1998 również na rynku ciechanowskim. Sprzedaż materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz to podstawa naszej działalności.
    Firma Dom i Wnętrze jest jednym z głównych dystrybutorów materiałów budowlanych na terenie powiatu płońskiego i ciechanowskiego. Głównymi jej odbiorcami są firmy budowlane, hurtownie oraz klienci indywidualni z województwa mazowieckiego, a także z całej Polski.
    Staramy się zapewnić naszym klientom pełne doradztwo przy ich inwestycjach budowlanych - od przygotowania do wyboru projektu, aż do wykończenia budynku. Na życzenie klienta przeprowadzamy szczegółowe konsultacje techniczne i finansowe, polecamy sprawdzonych wykonawców oraz oczywiście zapewniamy kompleksową dostawę materiałów budowlanych i wykończeniowych.
    Bogaty asortyment narzędzi pozwoli nawet fachowcom wybrać coś dla siebie. Nie zapominamy jednak o majsterkowiczach, którzy także będą mogli w naszej ofercie znaleźć coś na swoje możliwości.
    Współpracujemy ze wszystkimi głównymi producentami materiałów budowlanych w Polsce. W naszej ofercie znajdują się produkty takich znanych marek jak: Boryszew, Opoczno, Atlas, Dekoral, Kaczmarek, KMT, Izolbet, Kreisel, Mapei, Cersanit, Koelner, Rehau, Aluplast, Tubądzin, Barlinek, DAKO, Franspol, Weber Ceresit, Paradyż, Euronord, Aldrew, Porta, Kronopol, Egger, Pol-skone, Śnieżka  Tarkett, Mardom, Grupa Fachowiec.
    Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wielu znanych producentów materiałów budowlanych z całej Polski. Zapewniamy szereg nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wysoką jakość i szybkie wykonanie prac budowlanych i remontowych.

Zapraszamy do naszych sklepów:

  • Płońsk, ul. Wyszogrodzka 51c
  • Ciechanów, ul. Sienkiewicza 85a
                                                           Copyright © 2012 webcover | Polityka prywatności
www.lacan.com.pl - Lacan Technologies Sp. z o.o. zapewnia obsługę systemową i optymalizację zarządzania dla Dom i Wnętrze