facebook
Ciechanów
ul. Sienkiewicza 85a
Płońsk
ul. Wyszogrodzka 51c

Witamy na oficjalnej stronie centrum handlowego „Dom i Wnętrze”.
Firma oferuje szeroki asortyment artykułów budowlanych oraz innych produktów niezbędnych do kompleksowego wykończenia wnętrz. Staranność wykonanych prac, fachowe porady i solidność oferowanych produktów to główne cechy naszej działalności.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Grupa Fachowiec

Firma "Dom i Wnętrze" działa w grupie Fachowiec od 2003 roku. Grupa ta zrzesza ogólnopolską sieć sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. Reprezentuje wyłącznie polski kapitał i tworzy kilkaset miejsc pracy. Na podstawie analiz rynku i potrzeb klientów wraz z producentami współtworzy kolekcje paneli podłogowych i ściennych, wyznaczając nowe kierunki rozwoju branży.

Grupa Fachowiec prowadzi szeroko zakrojoną działalność dystrybucyjną na terenie całej Polski. Wysokie stany magazynowe pozwalają na płynną sprzedaż, także w okresach wzmożonego popytu. Zapewniając fachowe doradztwo oraz transport bezpośrednio na budowę, zaopatruje wiele inwesttcji.

W sklepach FACHOWIEC można liczyć na fachową obsługę i doradztwo przy wyborze towaru oraz atrakcyjne ceny i szeroki asortyment: panele podłogowe, podłogi drewniane, boazerie PCV I MDF, płyta OSB, drzwi oraz inne drobne artykuły potrzebne do wykończenia wnętrz. Można również skorzystać z pomocy doświadczonych i wyszkolonych przez producentów ekip monterskich.

                                                           Copyright © 2012 webcover | Polityka prywatności
www.lacan.com.pl - Lacan Technologies Sp. z o.o. zapewnia obsługę systemową i optymalizację zarządzania dla Dom i Wnętrze